Fakty Press

Wiadomości z kraju i ze świata

SEERS

SEERS 2025 – Nowa pandemia zaplanowana na 2025 rok?

Zaczyna się, Bill Gates ogłasza datę następnej pandemii i miejsce wybuchu

Bill Gates i WHO przeprowadzili symulację następnej pandemii, która pojawi się w 2025 r.

Johns Hopkins Center for Health Security we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) i Bill & Melinda Gates Foundation przeprowadzili kolejne ćwiczenie pandemiczne w Brukseli, Belgia, 23 października 2022 r.

Zjawisko to nazwano SEERS, Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome 2025. Jesteś gotowy?

CO TO JEST SEERS 2025

Bill Gates przewidział nowego wirusa i pandemię do 2025 roku.

Bill Gates był członkiem grupy roboczej badającej inny możliwy scenariusz pandemii.

Kilka lat temu Bill Gates był członkiem grupy roboczej, w której analizowano możliwe scenariusze globalnych katastrof.

Był to tzw. Event 201, symulacja pandemii koronawirusa przeprowadzona w październiku 2019 r., zorganizowana przez Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Uniwersytetu Johna Hopkinsa, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów. Badanie przeprowadzono na dwa miesiące przed pandemią koronawirusa , która powoduje chorobę COVID-19, i która została rozpoznana na całym świecie. Chociaż scenariusz był teoretyczny, prawdopodobieństwo tego, co zostało później ujawnione, zwróciło uwagę wielu.

Zarówno Event 201, jak i nowa symulacja o nazwie Catastrophic Contagion: Pandemics ( która odbyła się w zeszłym roku i została zaaranżowana przez grupę Grand Challenges w Brukseli ) miały ze sobą coś wspólnego. Z tej okazji impreza odbyła się również w październiku.

W Event 201 opracowano scenariusz, w którym wirus oddechowy z rodziny SARS pojawił się w sferze międzynarodowej, ale którego pacjentem 0 była świnia. Poprzez chorobę odzwierzęcą dotarł do ludzi z możliwością zabicia 100 milionów osób. Teraz na nowym spotkaniu trwały prace nad kolejnym scenariuszem globalnej pandemii.

MOŻLIWA NASTĘPNA PANDEMIA?

Zeszłoroczne ćwiczenie symulowało serię posiedzeń rady doradczej ds. zdrowia WHO w sprawie kolejnej pandemii do 2025 r. Podobnie jak w przypadku Event 201, pracowano nad sposobem reagowania na lokalną epidemię w jednej części świata, która następnie szybko się rozprzestrzenia, stając się pandemią ze wskaźnikiem śmiertelności wyższym niż w przypadku COVID-19 i nieproporcjonalnie dotykającym dzieci i młodzież. Według szacunków zginęłoby 20 milionów ludzi, z czego 15 milionów to dzieci.

W prezentacji wzięli udział eksperci ds. zdrowia z Senegalu, Rwandy, Angoli, Liberii, Nigerii, Indii, Singapuru i Niemiec. Rzecznikiem wydarzenia był Bill Gates z Fundacji Billa i Melindy i Gatesów, który jest bardzo zainteresowany przyszłymi pandemiami. Z tej okazji wirus został nazwany SEERS: heavy epidemic respiratory syndrome by enterovirus 2025, ze względu na jego akronim w języku angielskim.

BILL GATES PRZEWIDUJE NAJGORSZE. CO NADEJDZIE W TYM ROKU?

Bill Gates stwierdził, że ten rok będzie trudny z dwóch powodów: po pierwsze, wojny między Rosją a Ukrainą, a po drugie, szkód spowodowanych pandemią Covid-19. Obie dadzą więcej czasu na stabilizację światowej gospodarki.

„Mamy długi związane z pandemią, a cykl gospodarczy się zmienia” – przekonywał.

„Pandemia COVID-19 spowodowała śmierć milionów ludzi i poważnie utrudniła wysiłki na rzecz uodpornienia dzieci. Wojna Rosji z Ukrainą powoduje straszne cierpienia w Europie Wschodniej i podnosi ceny żywności i energii na całym świecie” – napisał Bill Gates na swoim blogu.

22.05.2023 Szef WHO apeluje do władz: Przygotujcie się na następną pandemię

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-05-22/szef-who-apeluje-do-wladz-przygotujcie-sie-na-nastepna-pandemie/

Przeciwstawmy się planom przejęcia władzy przez WHO: Powiedzmy NIE Traktatowi Pandemicznemu

https://citizengo.org/pl/ot/210620-sprzeciw-wobec-ratyfikacji-traktatu-pandemicznego-who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *