Fakty Press

Wiadomości z kraju i ze świata

Były wiceprezes Pfizer ostrzega kobiety w wieku rozrodczym: „Nie akceptuj tych szczepionek”

Dr Michael Yeadon omówił ostatnie odkrycia wskazujące, że eksperymentalne szczepionki COVID-19 koncentrują się w jajnikach kobiety i wywołują „atak autoimmunologiczny” na łożysko.

W swojej krótkiej prezentacji na środowej internetowej konferencji „ Stop the Shot ” były wiceprezes firmy Pfizer, dr Michael Yeadon, podkreślił trzy powody, dla których kobiety w wieku rozrodczym i młodsze powinny całkowicie odrzucić eksperymentalne szczepionki genoterapii COVID-19.

https://infowarsmedia.com/js/player.js

Okłamywano cię, okłamywano mnie – powiedział zawodowy naukowiec. „Władze nie dają nam pełnych informacji na temat zagrożeń związanych z tymi produktami”.

Yeadon, który ma stopnie naukowe z biochemii i toksykologii oraz doktorat z farmakologii układu oddechowego, pracował przez 32 lata w przemyśle farmaceutycznym i przeszedł na emeryturę w 2011 roku z najwyższego stanowiska w swojej dziedzinie jako wiceprezesa i głównego naukowca ds. alergii i układu oddechowego w firmie Pfizer .

Stamtąd założył własną firmę biotechnologiczną Ziarco, którą w 2017 roku sprzedał największej na świecie firmie farmaceutycznej Novartis.

Obywatel brytyjski wyjaśnił swój pierwszy punkt jako „tak oczywisty”, że wszyscy mogą się zgodzić. „Nigdy, przenigdy nie dajemy eksperymentalnych leków kobietom w ciąży. Dlaczego tego nie robimy?” on zapytał.

Następnie wyjaśnił, jak 60 lat temu:

„Kobiety miały kontakt z nowym produktem na poranne mdłości zwanym talidomidem, który doprowadził do co najmniej 10 000 wad wrodzonych”.
Badania przed jego wydaniem w tamtym czasie nie były w stanie zidentyfikować „talidomidu jako toksyny w macicy”.
Wyjaśnił, że ta tragedia nauczyła naukowców, że:
„dzieci nie są bezpieczne i chronione w macicy, tak jak zwykliśmy sądzić. Ale w rzeczywistości są cudem drobnego rozwoju. Krytyczne etapy, szczególnie we wczesnych stadiach, kiedy ingerują w substancje biochemiczne lub coś innego, mogą nieodwracalnie zmienić przebieg rozwoju tego dziecka”.
„Nigdy nie podaje się kobiecie w ciąży niedostatecznie przebadanych leków, produktów leczniczych” – podkreślił. „I dokładnie to się dzieje. Nasz rząd wzywa kobiety w ciąży i kobiety w wieku rozrodczym do szczepienia. I mówią im, że są bezpieczni. A to kłamstwo, ponieważ te badania po prostu nie zostały wykonane”.
Co więcej, „toksykologia reprodukcyjna nie została podjęta w przypadku żadnego z tych produktów, a na pewno nie pełnego zestawu testów, które byś chciał” – powiedział Yeadon.
„Tak więc jesteśmy. Potencjalnie setki milionów kobiet w wieku rozrodczym [wstrzyknięto] produkty, które nie zostały przetestowane pod względem wpływu na zapłodnienie i rozwój dziecka”.
„To wystarczająco źle, ponieważ mówi mi to, że istnieje lekkomyślność. Nikogo to nie obchodzi. Władze nie dbają o to, co się dzieje” – powiedział.

Ale przy bliższym przyjrzeniu się Yeadon powiedział, że biorąc pod uwagę dwa inne badania, sytuacja wygląda „znacznie gorzej” ze względu na dowody na rzeczywisty szkodliwy wpływ na płodność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *