Fakty Press

Wiadomości z kraju i ze świata

Badanie: Indyjska kampania szczepień przeciwko COVID-19 w 2021 r. Spowodowała około 3,7 miliona zgonów

Nowe badanie opublikowane przez Denisa Rancourta twierdzi, że „Indie doświadczyły wyjątkowego, nagłego, bezprecedensowego i niezwykle dużego zdarzenia nadmiernej śmiertelności w okresie kwiecień-lipiec 2021 r.”

Oraz że:

Po przeglądzie czterech niedawno opublikowanych badań, w których określono ilościowo przypadki nadmiernej śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny w okresie kwiecień-lipiec 2021 r., podajemy dziesięć ponumerowanych argumentów, dlaczego dochodzimy do wniosku, że nadzwyczajne zdarzenie śmiertelności było spowodowane wprowadzeniem szczepionek w Indiach na wczesnych etapach. Dlatego wydaje się, że wczesne wprowadzenie szczepionki w Indiach w okresie kwiecień-lipiec 2021 r. było druzgocące, powodując śmierć około 3,7 miliona mieszkańców , podano około 350 milionów dawek szczepionki ( Źródło ).

Oto film, w którym rodzice w Indiach, którzy widzieli, jak ich dzieci umierają po otrzymaniu szczepionki COVID-19 w tym czasie, upublicznili informacje, aby ostrzec innych. Dostępny na Bitchute.

Istnieje strona internetowa o nazwie „ Awaken India Movement ”, która zawiera informacje dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o informacjach dotyczących szczepionek przeciwko COVID, a które są cenzurowane w mediach głównego nurtu w Indiach.

We wrześniu 2021 roku opublikowano pracę dochodzeniową Yohana Tengry, który ujawnił globalny kartel stojący za indyjską grupą zadaniową ds. COVID-19, w skład której wchodzi Bill Gates. Raport został opublikowany na stronie internetowej AwakenIndiaMovement.com.

W listopadzie 2021 roku informowano, że w indyjskim Sądzie Najwyższym wniesiono zarzuty morderstwa przeciwko Billowi Gatesowi i miliarderowi Adarowi Poonawalli, dyrektorowi generalnemu Serum Institute of India, za przywiezienie do Indii szczepionki COVID-19 firmy AstraZeneca, Covishield, oraz za zabójstwo 23-letniego mężczyzny, któremu wykonano zastrzyk.

Bill Gates został oskarżony o morderstwo w wyniku szczepionki COVID-19 w Sądzie Najwyższym Indii – poszukiwana kara śmierci.

We wrześniu 2022 r. inna sprawa przed Sądem Najwyższym w Bombaju ukazała, że ​​szczepionka COVID-19 zamordowała córkę mężczyzny, a Sąd Najwyższy zażądał odpowiedzi od Serum Institute of India (SII) i Billa Gatesa.

Serum Institute, Bill Gates otrzymuje zawiadomienie sądu najwyższego w Bombaju, ponieważ składający petycję twierdzi, że Covishield zabił jego córkę
Składający petycję zażądał odszkodowania w wysokości 1000 rupii indyjskich od producenta szczepionki jako odszkodowania za śmierć jego córki, która, jak twierdził, zmarła w wyniku skutków ubocznych Covishield.

Sąd Najwyższy w Bombaju zwrócił się do Serum Institute of India (SII), założyciela firmy Microsoft, Billa Gatesa i innych osób, o odpowiedź na petycję mężczyzny, który za przyczynę śmierci swojej córki obwiniał skutki uboczne Covishield. Składający petycję zażądał odszkodowania w wysokości 1000 rupii indyjskich od producenta szczepionek.

Dilip Lunwat, składający petycję, mieszkaniec Aurangabad, twierdził, że jego córka Snehal Lunawat, będąc studentką medycyny, została zmuszona do przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19 w swoim college’u w Nashik w dniu 28 stycznia ubiegłego roku, ponieważ znalazła się w kategorii pracownika zdrowia. Snehal była lekarzem i starszym wykładowcą w szkole dentystycznej i szpitalu SMBT w Dhamangaon w stanie Maharasztra.

Wzięła Covishield, który jest rozwijany przez SII.

Kilka dni później doznała silnego bólu głowy i wymiotów i została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili krwawienie w jej mózgu. Snehal zmarł 1 marca w wyniku skutków ubocznych szczepionki.

Petycja opierała się na raporcie przedstawionym przez komitet ds. szczepień (AEFI) w dniu 2 października.

Składający petycję zwrócił się również o odpowiedź do firmy Gates, której fundacja – Fundacja Billa i Melindy Gatesów – nawiązała współpracę z SII w celu przyspieszenia procesu produkcji i dostarczenia 100 milionów dawek szczepionki. Szukał również odpowiedzi od rządu Unii, rządu stanu Maharashtra i Generalnego Kontrolera ds. Leków w Indiach.

Według petycji Lunwat szukał sprawiedliwości dla swojej córki i „wielu innych osób, które prawdopodobnie zostaną zamordowane” z powodu podobnych przypadków niepożądanych skutków ubocznych ( Pełny artykuł ).

Bill Gates ma długą historię wykorzystywania biednych ludzi w Indiach do opracowywania nowych szczepionek i prawdopodobnie, że w najbliższym czasie nie będzie odbywał żadnych podróży do Indii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *